İnşaat Hurdaları

İnşaat Hurdaları

Her ne kadar inşaat hurdası denince akla ilk gelen, yıkılan bina molozlarının arasından çıkan inşaat demirleri ve su boruları gelse de aslında inşaat hurdası bina yıkımından önce binadan çıkarılan ve hala kullanılabilir olan tavan, çelik kapı, ahşap iç kapılar, pencereler, balkon demirleri,  demir bahçe çiti ve bahçe kapısı gibi inşaat malzemelerine verilen genel isimdir. Sadece inşaat demirleri söz konusu olduğunda demir hurdası fiyatları ile alakalı yazımızda belirttiğimiz prosedür uygulanmaktadır.

Ayrıca inşaat henüz inşa edilirken çıkan demir parçaları v.b artık maddeler de inşaat hurdası sınıfına girmektedir. İstanbul’da yıllardır hurdacılık sektöründe iş yapan şirketimiz istanbulunhurdacisi.com daima müşterimizin memnuniyetini gözeterek hareket etmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde hurda demir alan şirketimize bir telefon ile kolayca ulaşabilirsiniz. Demir hurdası için size en iyi teklif verilecektir. Sitenin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek anında en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. Şirketimiz İstanbul’da şantiye sahalarına konteyner da bırakmaktadır. Bu bırakılan konteyner dolduğu zaman hassas kantarda tartılır. Yerine boş konteyner bırakılmaktadır.

Birçok endüstride yaygın olarak kullanılan demir hurdasını geri dönüşümü yapılmak üzere siz müşterilerimizden satın alma konusunda İstanbul’da görev almış bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızı düşüyoruz. Satın aldığımız diğer hurda ürünler gibi demir hurdası içinde yüksek fiyat oranları vermekteyiz. Bize sattığınız demir içeriği ve saflık oranı yüksek hurda demirler için en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Şirketimiz İstanbul’da Hurdacılar tarafından müşterilerimize teklif edilen demir hurda fiyatı güncel piyasa analizi yapılarak satıcı için çok iyi bir oranda kazanç sağlayacak şekilde belirlenmektedir. İstanbul’da iş sahalarına göre müşterilerimizden farklı tonajlarda demir hurdası alıyoruz. İstanbul’da inşaat sahalarındaki hurdadan kurtulmak ve biraz alan edinmek için bize telefon etmeniz yeterli. Şantiye alanlarındaki hurdanızı bize satmaya karar verirseniz rahat çalışmanız için hurda konteyner bırakma hizmeti sağlayacağız. Konteynerlar alanlarda dilediğiniz sürece kalabilir. Siz çağırmadan çalışma alanlarınızı asla ziyaret etmeyiz. Müşteri rahatlığı şirketimiz için oldukça önemlidir.

Teklif Formu

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hurda Demir Alan Hurdacılar Olarak 7/24 Hizme..

İncele

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri nelerdir? Malzemenin üretimi..

İncele

Hurda Nedir?

Hurda nedir? Sorusuna cevap olarak daha önce ..

İncele

İnşaat Hurdaları

Her ne kadar inşaat hurdası denince akla ilk ..

İncele

Krom Hurda Fiyatları..

Krom; dayanıklı, çok sert bir yapıya sahiptir..

İncele

Çinko Hurda Fiyatlar..

Çinko Hurdası  Alımı Yapan Geri Dönüşüm Firma..

İncele

Kurşun Hurda Fiyatla..

Kurşun hurdası, doğada geri dönüşümünün zor o..

İncele

Bakır Hurda Fiyatlar..

  Bakır hurdalarınızı satmak ya da bakır hur..

İncele

Demir Hurda Fiyatlar..

Hurda demir, alım fiyatı açısından ucuz bir h..

İncele

Rota Hurda

Her Nevi Hurda Alımı ve En Yüksek Hurda Fiyatları Size En Yakın Hurdacı Rota Hurda'da

Hurdacı

Hurda Alımı

Hurda Fiyatları

Hurda Karşılığı Söküm

Hurdacı Çağır

Hurdacı Numarası

Evden Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı

Hurda Alan Hurdacı

Madeni Hurda Alımı

Anadolu Yakası Hurdacı